Artvin Valiliği
Artvin Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Artvin Valiliği
Artvin Valiliği

Yeni atanan İl Müdürümüz Sn. Katip ÇİÇEK 'in Göreve Başlama Mesajı

02 Ekim 2020
Yeni Atanan İl Müdürümüzün Göreve Başlama Mesajı

          29.09.2020 tarihi itibarıyla Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören Sayın Bakanımıza ve Değerli Büyüklerimize teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

          Tarihi, folklörü ve kültürüyle ülkemizin güzide şehirleri arasında yer alan; Doğa harikası, huzurlu ve güvenilir şehir unvanıyla nam salmış Artvin'imizde Çevre ve Şehircilik adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanı ve onurunu yaşıyorum.

           Bakanlığımızın "Yaşanabilir Çevre ve Marka Şehirler" vizyonu doğrultusunda bizler taşradaki temsilcileri olarak "Hayat kalitesi yüksek şehirler ve sürdürülebilir çevreyi temin etmek, planlama, yapım, dönüşüm ve çevre yönetimine ilişkin iş ve işlemlerin düzenleyici, denetleyici, katılımcı ve çözüm odaklı bir anlayışla yapılabilmesi, çevre üzerindeki baskıların minimize edilmesi, şehrimize değer katmak için büyük gayret ve çalışma içerisinde olacağız"

           İlimizde bugüne kadar görev yapan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlerimize yaptıkları hizmetlerinden, üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onların yaptıkları hizmetlerin unutulmayacağını belirtiyor, hizmetlerin daha da artarak en kaliteli şekilde devam edeceğinin bilinmesini istiyorum.

           Görevime başlarken tüm çalışma arkadaşlarıma, çok kıymetli Artvin Halkımıza, şehrimizin çok kıymetli Temsilcilerine saygı ve selamlarımı sunarım.

           Saygılarımla…

 

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır