Artvin Valiliği
Artvin Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Artvin Valiliği
Artvin Valiliği

İL MÜDÜRÜMÜZÜN VEDA MESAJI

25 Eylül 2020
İL MÜDÜRÜMÜZÜN VEDA MESAJI

 

 

Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevimden ayrılıyorum.

 

Benzersiz güzellikleri barındıran dağ ve vadileri, baraj gölleri, doğal gölleri, endemik bitki çeşitliliği ile doğal ve tarihi zenginlikleri bol olan bunun yanında hoşgörü, misafirperver, çalışkanlık gibi değerleri kişiliğinde barındıran Ülkemizin en özel ve güzel şehrinde yedi yılı aşkın görev yapmış olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim.

 

Artvin’imizin gelişmesine, kalkınmasına ve şehrimizi daha iyi bir noktaya ulaştırmak isteyen görev yaptığım süre içerisindeki Sn. Valilerimize ve Sn. Milletvekillerimize elimizden gelen desteği büyük bir gayret ve samimiyetle mesai arkadaşlarımla beraber vermeye çalıştık.

Yürüttüğüm tüm çalışmalarda hak ve hakikatin safında olmaya çalıştım. Bize inanan ve güvenen büyüklerimizi ve siz Artvinli hemşerilerimi mahcup etmekten kaçındım.

İnandığım doğrulara sadık kalma irfan ve basiretini için her daim Rabbime şükrettim. Her makam gelip geçicidir. Her gelecek yakındır. Önemli olan kubbede bir hoş sada bırakabilmektir. Bu gün ayrılırken Hoş sada bırakabilmişsek ne büyük mutluluk bizim için.

Devraldığım bayrağı daha ileriye taşımış olmanın huzuru ile görevimi devrediyorum. İl Müdürlüğü vazifemiz boyunca bizimle beraber gece gündüz demeden gayret sarf eden tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Görevim esnasında; çalışmalarımda bana yardımcı olan ve yol gösteren Sn. Valilerimize, Milletvekillerimize ve destek olan Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Kurum amirlerimize ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, meslek kuruluşlarına, muhtarlarımıza ve tüm mesai arkadaşlarıma, ulusal ve yerel basın mensuplarımıza ve kıymetli Artvinli hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. 

 

Artvin’imizin gelişmesi ve kalkınması için yürüttüğümüz tüm çalışmalarda destekleri ile her daim yanımızda olan Dr. İsrafil KIŞLA beye özellikle teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

 

Şüphesiz en büyük destekçim olan eşim içinde birkaç söz söylemek isterim. Giresun’ da ikamet eden, sabreden, çocuklarımıza hem annelik hem de babalık yapan, çocuklarımızın eğitimi ve her türlü sorunları ile genel de tek başına ilgilenerek bu süreçleri en iyi şekilde yöneterek aile bağımızın güçlü kalmasını sağlayan kıymetli eşime özellikle teşekkür ediyor ve çocuklarımla beraber haklarını helal etmelerini bekliyorum.

 

Siz Artvinli hemşerilerimizin beklentilerini, turizm ile ilgili yeni ve vizyon projelerini hayata geçirmeye çalışan Valimiz Sn. Yılmaz DORUK beyefendi ile bu çalışmalarımızı tamamlamadan buradan ayrılmanın da ayrıca hüznünü yaşamakta olduğumun bilinmesini arzu etmekteyim.

 

Görevi devralan arkadaşımıza Allah´tan muvaffakiyetler diliyorum. Görevimi genç ve başarılı bir kardeşimize devrediyorum.

Kardeşimizin yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder, görevinde başarılar dilerim. Bu önemli görevde Mevla yar ve yardımcısı olsun.

 

Sıcak ve samimi insanların kentinden ayrıldığımın bilinci içerisinde hangi bölgede ve makamda görev alırsak alalım yüreğimiz ve kapımız her daim tüm Artvinlilere açık olacaktır.  Önümüzde ki süreçte değişiklik olana kadar Giresun Afet ve Acil Durum Müdürü olarak görev yapmaya başlayacağım.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm Artvinli hemşerilerime ve mesai arkadaşlarıma veda ediyor, bundan sonra ki yaşantılarında iyilikler ve güzellikler temennisinde bulunuyorum. Üzerimde haklarınızın olduğu düşüncesiyle haklarınızı helal etmenizi bekliyorum. Şahsım adına hakkım varsa helal olsun diyorum.

En kalbi duygularımla selam, dua, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

                                                      Murat CAVUNT

                                            Çevre ve Şehircilik İl Müdürü

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır