Artvin Valiliği
Artvin Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Artvin Valiliği
Artvin Valiliği
PERSONELİMİZDEN HABERLER

 

GÖREVDE YÜKSELME VE ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ATAMASI...

Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı sonucu İstanbul ve Ardahan Milli Emlak Müdür Yardımcılığı kadrolarına atanan Ersan AYTEKİN ve Semih DURMUŞ yeni görev yerlerinde başlamak için Müdürlüğümüzden ayrılmışlardır. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. 29/07/2021.

 

ARAMIZA HOŞGELDİN…

Müdürlüğümüz Personellerinden Elektrik-Elektronik Mühendisi Nazan SERT'in 01.07.2021 tarihinde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. İl Müdürlüğümüz olarak kıymetli ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir hayat sürmesini dileriz.05/07/2021.

 

BAŞSAĞLIĞI...

Kurumumuz çalışanlarından Milli Emlak Uzmanı Kemal KARAMAN' ın kıymetli babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Cenaze bugün ilkindi namazına müteakip Yusufeli Merkez Camiinde kılınacaktır. Taziye için irtibat: 05543107914.   14/06/2021.

 

BAŞSAĞLIĞI...

Kurumumuz çalışanlarından Güvenlik Görevlisi Adem ALKAN' ın kıymetli babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Taziye için irtibat: 05447342242.   31/05/2021.


ARAMIZA HOŞGELDİN…

Müdürlüğümüz personellerinden  Elektrik  Elektronik Mühendisi Resul ATAN’ın 15.01.2021 tarihinde bir kız çocuğu olmuştur. İl Müdürlüğümüz olarak kıymetli ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir hayat sürmesini dileriz.

 


BAŞSAĞLIĞI…

Kurumumuz çalışanlarından Makine Mühendisi Murat KASAPOĞLU'nun kıymetli dedesi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. 

 


BAŞSAĞLIĞI…

Kurumumuz çalışanlardan Milli Emlak Uzmanı Gürhan TOMRUKÇU’nun kıymetli babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz…08.01.2021